NASZE MOŻLIWOŚCI

Wieloletnie doświadczenie nauczyło Nas, że dla Klienta biznesowego oprócz solidności, terminowości, rozsądnej ceny oraz elastyczności obsługi ważna jest KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI – by najlepiej całość tematu opakowań kartonowych powierzyć jednemu dostawcy.

Wychodząc naprzeciwko tym potrzebom, tak rozszerzamy Nasz proces produkcyjny – by w myśl hasła „Twoja Wizja-Nasze opakowanie” wcielać w życie Twoje potrzeby oraz najśmielsze wizje odnośnie opakowań.

Dowolny rozmiar i kształt – wszystkiego, co związane jest z pakowaniem

p1 (1).jpgNiezależnie czy potrzebujesz najprostszy karton klapowy z wzornika FEFCO, masz sam produkt – do którego należy zaprojektować opakowanie, czy kartonowy narożnik.
Pudła klapowe, zbiorcze, wielkogabarytowe, przekładki, tacki, standy POS, czy szpule – to tylko wąski zakres tego co wykonujemy dla naszych Klientów.

Nadruk: Od prostego oznaczenia po przyciągający wzrok nadruk reklamowy

p2 (1).jpgKażde pudełko niesie za sobą inny cel. By dopasować nadruk do potrzeb nasze maszyny pozwalają na druk począwszy od sitodruku, poprzez flexodruk, aż po druk offsetowy z możliwością kaszerowania. Jeśli wiesz co chcesz umieścić na opakowaniu – nasz zespół pomoże Ci przełożyć to na gotowe opakowanie.

Produkty specjalne

Tak, jak rosły potrzeby naszych Klientów, tak samo za tymi potrzebami rozwijaliśmy i dalej rozwijamy produkty zaspokajające nawet najbardziej nietypowe oczekiwania.

Od 2011 roku z powodzeniem możemy pomóc w wykonaniu standów POS oraz produkcji z KartonPlastu (tektury propylenowej odpornej na czynniki atmosferyczne).

Gotowi na specjalne oczekiwania rynku B2B

Twój system logistyczny wymaga umieszczania kodów EAN na kartach paletowych? Potrzebujesz dostaw w specyficznych godzinach, czy w specyficzny sposób oznaczonych? Chciałbyś dostawać kompleksowe potwierdzenie statusu zamówień, czy stoków magazynowych? Jesteśmy na TAK, bo partnerstwo w biznesie to ELASTYCZNOŚĆ.

Przejęcie całości polityki dotyczącej opakowań w tym utrzymywanie stanów opakowań

Opakowanie to pozornie mało znaczący składnik produktu, jednak mnogość spraw z jego dostosowaniem do bieżących wymogów, często setki odmian w jednym zakładzie i konieczność zapewnienia na czas, spędzają sen z powiek osobą w działach zaopatrzenia.
Wychodząc na ratunek, tak organizujemy współpracę z Klientami by zapewnić spokojną głowę, wsparcie i porządek w całej polityce opakowaniowej, co potwierdza wieloletnia stała współpraca z Klientami kluczowymi.

Świadomość dokonywania ekologicznych wyborów.

Tektura zarówno falista jak i lita, jest materiałem ekologicznym. Zużyte opakowania można ponownie przetworzyć. Większość Naszych opakowań jest wykonana ze szczególnym uwzględnieniem procesów przyjaznych środowisku naturalnemu – bo oszczędność energii i papieru to również lepsza cena dla Klienta.

Jak możemy ci pomóc?

Kontakt z działem:

NASZE MOŻLIWOŚCI

Rozmiar i kształt

Dowolny rozmiar i kształt – wszystkiego, co związane jest z pakowaniem

Read More

Nadruk

Od prostego oznaczenia po przyciągający wzrok nadruk reklamowy

Read More

Produkty specjalne

Standy POS oraz produkcja z KartonPlastu  (tektury propylenowej)

Read More

Twoja wizja
Nasze opakowanie